Minta Apart Hotel Foto Galeri Minta Apart Hotel Misafir Defteri Minta Apart Hotel Rezervasyon

MİNTA APART HOTEL

About Our Hotel

Türkiye'mizin kültür ve doğa cenneti Antalya Kemer'de denize 150 m. mesafede olan Minta Apart Hotel Antalya şehir merkezine 45 km. Havaalanına 55 km. uzaklıktadır.

Otelimizde 5 kişilik bir ailenin konaklayabileceği donanıma sahip olan apartlarımızda salon ve yatak odaları ayrıdır.

Havuz da serinlerken Poolbar ve Loobybar da keyifle içkinizi yudumlayabilir. Eğlencenin ve tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Spor Düşkünü misafirlerimizi de unutmadık. Fitness Center'dan faydalanabilir. Masa Tenisi oynayabilirsiniz. Kemer'in eşsiz güzellikleri arasında koşulara ve yürüyüşe çıkabilirsiniz.

KEMER / ANTALYA

About Region

Kemer Antalya is Turkey's cultural and natural paradise. The Apart Hotel Minta is 150 meters from the sea and 45 kilometers from the center of Antalya. It is 55 kilometers from the airport.

Each apart has al living room and bedrooms that are outfitted to sleep a family of live. While cooling off at the pool you can make the most of your holiday with a refreshing drink from the Poolbar or the Lobbybar.

We have not forgotten our sport minded customers! The Fitness Center offers treadmill and table tennis options for your enjoyment.